Numer kontaktowy 730 626 626

Numer kontaktowy 731 626 626

Numer kontaktowy 733 626 626

Godziny otwarcia Pn - Pt: 09:30 - 19:00

 Sobota: 10:00 - 14:00

Emiraty Arabskie - Przygoda Z Szejkiem

View the embedded image gallery online at:
http://www.nam.com.pl/oferta-dnia#sigProId66ab5065b0
 • Kraj Objazdówka - Emiraty Arabskie
 • Wylot Warszawa
 • Termin 12.12.2017 (7 dni)
 • Wyżywienie 2 posiłki
 • Cena 2144 pln/os. 3768 pln/os.

Opis oferty
 
Zakwaterowanie:
Hotele o standardzie odpowiadającym ***/ **** w ocenie organizatora (razem 7 rozpoczętych dób hotelowych).
Pokoje: 2 - osobowe, wyposażone są w łazienki z wc, klimatyzację, często TV.
Wyżywienie: Śniadania oraz za dopłatą obiadokolacje (we wskazanych dniach, zazwyczaj w restauracjach hotelowych) napoje do kolacji dodatkowo płatne.
Do dyspozycji gości:
Na terenie hotelu najczęściej: restauracja, bar, recepcja, sejf

Program
Dzień 1
Zbiórka w Warszawie, lotnisko Okęcie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Przelot do Emiratów Arabskich (lotnisko w Fudżajra). Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w emiracie Fudżajra. Zakwaterowanie, obiadokolacja (opcjonalna) i nocleg w hotelu w Fudżajrze.

Dzień 2
Po śniadaniu wyruszymy na krótką wycieczkę w głąb gór Hadżar. Po drodze zatrzymamy się przy najstarszym w kraju niewielkim meczecie Badiyah, a następnie dotrzemy do miasta Fudżajra, w którym zobaczymy pięknie położony na szczycie skały fort oraz Muzeum Emiratu Fudżajra. Dalej po drodze zatrzymamy się jeszcze na zdjęcia w dolinie Bitnah oraz odwiedzimy słynące z wód mineralnych miasteczko Masafi, czas wolny na spacer po "Piątkowym Targu". Powrót do hotelu w Fudżajra, po południu czas wolny, obiadokolacja (opcjonalna). (Trasa ok. 150 km).

Dzień 3
Śniadanie w hotelu i czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne na plaży w Fudżajrze (w jedynym z siedmiu Emiratów położonym nad Oceanem Indyjskim). Możliwość skorzystania z 1 dniowej wycieczki fakultatywnej - rejsu na omański półwysep Musandam - koszt ok. 100 USD/os. Nocleg w hotelu w Fudżajrze (w tym dniu nie ma obiadokolacji - dotyczy klientów, którzy dopłacili do tej opcji).

Dzień 4
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejedziemy do emiratu Ras Al-Chajma, w którym zobaczymy przejedziemy przez główny ośrodek emiratu i zobaczymy panoramę okolicy spod pięknie położonych na stromej skale wież obronnych Dhaya oraz odwiedzimy Al-Hamra - wieś-widmo (niegdyś tętniąca życiem, z typową dla tej części wybrzeża architekturą, osada rybacka, dziś opuszczona - stanowi nostalgiczną pamiątkę po dawnych czasach). Dalej droga poprowadzi obok pięknie położonego na wąskim półwyspie miasta Umm Al-Quwain, stolicy kolejnego z emiratów. Następnie dojedziemy do najmniejszego emiratu, Adżmanu, gdzie w zlokalizowanym w doskonale zachowanym forcie zobaczymy jak wyglądało życie w emiratach przed petrodolarowym boomem. Pod koniec dnia przejedziemy do trzeciego co do wielkości emiratu - Szardży, zwaną "Perłą Zatoki". Miejsce to pozostało najbardziej tradycyjnym emiratem, gdzie ściśle przestrzega się prawa islamskiego. Rozpoczniemy od sesji zdjęciowej przy największym w mieście meczecie Fajsala, następnie przejedziemy obok zbudowanego w XIX w. fortu Al-Hisn i dotrzemy na niewielki, ale ciekawy lokalny rynek - souk Al-Arsa, położony w zachowanej starej dzielnicy, nazywanej The Heart of Sharjah. Odwiedzimy także wspaniałe Muzeum Cywilizacji Islamu, szczycące się unikatowymi zbiorami w dziedzinie zarówno rękodzieła, jak i inżynierii. Przejazd do hotelu w Dubaju, zakwaterowanie (lub okolicy). Po opcjonalnej obiadokolacji - wycieczka fakultatywna Burj Al-Arab - słynny żagiel - pierwszy 7 * hotel na świecie! (zwiedzanie wnętrz hotelu oraz degustacja 2 wybranych drinków płatne dodatkowo ok. 140 USD/os. (Trasa ok. 300 km)

Dzień 5
Po śniadaniu udamy się do nowych dzielnic Dubaju - znanych na całym świecie z zapierającej dech w piersiach nowoczesnej architektury i kosmopolitycznej atmosfery. Zaczniemy od zamożnej dzielnicy Jumeirah, gdzie zatrzymamy się przy plaży. Będzie okazja nie tylko sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - hotel Burj Al-Arab - słynny żagiel - pierwszy 7 * hotel na świecie! Kolejnym punktem programu będzie spacer po "dubajskiej Wenecji" - kompleksie Madinat Jumeirah stworzonym w klimacie włoskiej laguny. Następnie panoramiczne zwiedzanie pierwszej sztucznie usypanej wyspy w kształcie palmy - The Palm Jumeirah - przejazd kolejką, której tory umieszczone są kilka metrów nad ziemią! Wejście do 5* hotelu Atlantis ulokowanego na samym jej krańcu i zwiedzanie gigantycznego akwarium w tzw. zaginionej komnacie. Udamy się do Mariny - dzielnicy najwyższych w świecie apartamentowców oraz największego na świecie portu jachtowego. Wypłyniemy stąd w krótki rejs, aby delektować się widokiem futurystycznych wieżowców Dubaju od strony wody (dla chętnych ok. 25 USD, dodatkowo płatny). Zobaczymy m.in. jeszcze budowane najwyższe budynki mieszkalne na świecie, wznoszące się na ponad 400 m! Przejedziemy do centrum handlowego Mall of the Emirates z jedynym na świecie, w pełni zadaszonym, czynnym cały rok stokiem narciarskim ze sztucznym śniegiem i pingwinami. Dalej przejedziemy najbardziej reprezentacyjną ulicą Dubaju - Sheika Zayeda oraz przespacerujemy się po niesamowitych ogrodach Dubai Miracle Gardens (czynne sezonowo - planowane otwarcie 27.11.2016), w których znajdziemy ponad 45 mln kwiatów, 45 różnych gatunków tworzących niezwykle kompozycje i kształty mi.n: znanych budynków, zwierząt i roślinnych wzorów. Ogrody trafiły do księgi rekordów Guinnessa ze względu na najdłuższą na świecie ścianę zbudowaną z kwiatów. W ciągu dnia przystaniemy również przy ptasim azylu Ras Al. Khor w którym można pooglądać setki ptaków w tym min: flamingi, czaple. Po południu czas wolny dla chętnych proponujemy wycieczkę na pustynne Safari (6-os. samochody terenowe, z napędem na 4 koła), podczas której odwiedzimy farmę wielbłądów, a zakończymy malowniczym zachodem słońca oraz zakosztujemy smakowitych dań z grilla. Można będzie spróbować przejażdżki na wielbłądzie i zrobić arabski tatuaż henną (dodatkowo płatne), a także obejrzeć taniec brzucha: belly dance. Koszt ok. 70 USD. Wieczorem powrót do hotelu w Dubaju lub okolicy na nocleg (w tym dniu nie ma obiadokolacji - dotyczy klientów, którzy dopłacili do tej opcji). (Trasa ok. 100 km).

Dzień 6
Po śniadaniu przejazd do Abu Zabi, stolicy ZEA. Zobaczymy imponujący swoim rozmiarem, przepychem i pięknem meczet Szejka Zayeda - ufundowany przez pierwszego prezydenta kraju. Następnie przejazd do centrum gdzie odwiedzimy skansen - tradycyjną wioskę, w której można poznać sposób życia dawnych mieszkańców Abu Zabi. Zobaczymy jak w ciągu jednego pokolenia biedna rybacka wioska przemieniła się w jedną z najpiękniejszych metropolii świata. Dalej przejedziemy promenadą Corniche w stronę portu i odwiedzimy rynek z daktylami. Odwiedzimy port Yas Marina oraz obejrzymy tor F1 (bez wejścia do środka). Następnie (za dodatkową opłatą ok. 85 USD) możliwość skorzystania z wizyty w Ferrari World, jednym z największych i najsłynniejszych tematycznych parków rozrywki (częściowo pod zadaszeniem w kształcie charakterystycznego logo Ferrari). Uwaga: dla Klientów, którzy nie wybiorą powyższej opcji, czas wolny, np. na zakupy. Następnie powrót do Dubaju, gdzie udamy się na pokaz fontann tańczących w rytm muzyki, które są usytuowane na punkcie widokowym przy słynnym Burj Khalifa - wieżowcu, który jest najwyższą budowlą jaką kiedykolwiek wzniósł człowiek (następnego dnia rano możliwość wjazdu na 124 piętro tarasu widokowego, z którego rozciąga się panorama Dubaju - koszt ok. 85 USD/os). Powrót do hotelu na obiadokolację (opcjonalną) i nocleg. (Trasa ok. 300 km).

Dzień 7
Po śniadaniu udamy się do Dubai Mall, gdzie zobaczymy m.in. lodowisko, imponujących rozmiarów szkielet dinozaura oraz wodospady ze słynnymi skoczkami. Następnie przeniesiemy się do najstarszych części Dubaju. Przejedziemy obok starej dzielnicy Bastakiya, której architektura wynika z gorącego, pustynnego klimatu. Odwiedzimy także półwysep Sindagha, na którym rezydowała rodzina Maktumów, zanim Dubaj rozrósł się do rangi metropolii. Po przerwie na zdjęcia przeprawimy się abrą, tradycyjną taksówką wodną przez kanał Dubai Creek na najbardziej znany w mieście targ przypraw - Spice Souk, zajrzymy także na pobliski rynek z wyrobami złotniczymi - Gold Souk. Po południu czas wolny dla chętnych (za opłatą ok. 40 USD) proponujemy przejazd metrem do Dubaj Mariny, gdzie wjedziemy na ostatnie, 52 piętro hotelu Dubai Harbour Marriott, skąd rozpościerają się zapierające w piersiach widoki na port jachtowy i wieżowce mieszkalne oraz na największą na świecie zamieszkałą sztuczną wyspę w kształcie palmy - Palm Jumeirah. Jest to okazja, żeby zobaczyć tą budowlę w całej okazałości z góry i podziwiać jej niespotykany kształt. W cenie wjazd do baru a także degustacja dwóch drinków (czas trwania około 3 h). Wieczorem powrót do hotelu w Dubaju lub okolicach, obiadokolacja (opcjonalna). (Trasa ok. 50 km).

Dzień 8
Wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz. 10.00) i transfer na lotnisko w Fudżajra, a dla klientów przedłużających pobyt transfer do wybranego hotelu. Wylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.
Dla chętnych za dopłatą istnieje możliwość przedłużenia wycieczki o tygodniowy pobyt w hotelach w Emiratach Arabskich. Opisy hoteli w sekcji "Wypoczynek ZEA" i w systemie rezerwacyjnym.

Uwagi do programu
- Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na R.pl/rozklady.
- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD).
- Gniazdka elektryczne w większości hoteli wymagają zastosowania adaptera ( dostępne w recepcji lub możliwość zakupienia w miejscowych sklepikach, ok. 5 USD).
- Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet.
- Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie (np. kolejność zwiedzania, godziny otwarcia obiektów muzealnych i świątyń, godziny serwowanych posiłków i ich zawartość).
- Zamieszczone w ofercie opisy wycieczek fakultatywnych są podane wyłącznie informacyjnie i nie stanowią oferty handlowej. Nie gwarantujemy, że będą one wszystkie realizowane. Pełny wykaz dostępnych atrakcji fakultatywnych wraz z ich aktualnymi cenami jest dostępny u naszych rezydentów i pilotów.
- Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.
UWAGA: ze względu na czasowe zamknięcie rezerwatu Ras al Khor (przebudowa kanału "Dubai Creek") nie będzie możliwości zrealizowania tego punktu programu.

Wizy
Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.

Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: opłaty lotniskowe, przelot samolotem, transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, zakwaterowanie w hotelach wg programu (7), wyżywienie: śniadania obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: obsługi lokalnych przewodników, biletów wstępu, opłat rezerwacyjnych, napiwków dla obsługi oraz Tour Guide System (razem ok. 195 USD/os, płatne obligatoryjnie na miejscu), taksy turystycznej w Dubaju (ok. 12 USD/pokój/objazd - płatne w hotelach) oraz przy wyborze drugiego tygodnia pobytu (taksa i depozyt) - wysokość taksy oraz depozytu uzależniona od hotelu innych wydatków osobistych. Możliwość opcjonalnej dopłaty do obiadokolacji (5) w systemie rezerwacyjnym (napoje dodatkowo płatne).

Inne
Depozyty w hotelach (dot. części pobytowej)
Wiele hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich pobiera depozyt. Wysokość depozytu uzależniona jest od hotelu. O szczegółach dotyczących wysokości depozytów Klienci zostaną poinformowaniu na miejscu.
Informujemy ponadto, że dopuszczalne są następujące formy uiszczenia depozytu:
1 Blokada środków na karcie kredytowej, odblokowanie następuje przy wykwaterowaniu.
2 Płatność kartą płatniczą, środki zwrócone będą przy wykwaterowaniu w gotówce w walucie lokalnej.
3 Płatność gotówką w USD, EUR lub walucie lokalnej, zwrot przy wykwaterowaniu w walucie lokalnej.

Blue Reef Resort 4*

View the embedded image gallery online at:
http://www.nam.com.pl/oferta-dnia#sigProId895453f487
 • Kraj Egipt - Marsa Alam
 • Wylot Katowice
 • Termin 12.12.2017 (7 dni)
 • Wyżywienie All inclusive
 • Cena 999 pln/os. 2592 pln/os.

Hotel
Kategoria hotelu
4*

Kategoria lokalna hotelu
4*

Opis hotelu
Data otwarcia
2003 r. Odnowiony 2014 r.
Na terenie znajdują się 2 restauracje, bary, 2 sale konferencyjne, centrum biznesowe, pralnia, 3 baseny odkryte. Program animacyjny oraz zaplecze rekreacyjno-sportowe dla osób aktywnych.

Rabaty i zniżki
1. dziecko do 14 lat pobyt w hotelu gratis

Internet
Wi-Fi w lobby płatne, Wi-Fi w pokojach płatne, Kawiarenka internetowa płatna

Plaża
Przy hotelu, prywatna, piaszczysta, 250 m długości. Parasole, leżaki, materace, ręczniki - bezpłatne. Bar na plaży zawarty w All Inclusive.

Pokoje
Wyposażone są w klimatyzację indywidualną, TV, telefon, minibar (płatny), łazienkę (WC, prysznic, suszarka), balkon lub taras.
Typy pokoi:
w dwupiętrowym budynku głównym i 4 dwupiętrowych budynkach klubowych:
pokoje standardowe dla max 3 os. ,
pokoje dla niepełnosprawnych dla max 3 os.

Wyżywienie
restauracja główna, restauracja a'la carte, 4 bary (m.in. beach bar)
All Inclusive
(10:00-23:00)
Formuła zawiera: śniadanie (07:00-10:00), późne śniadanie (10:00-12:00), obiad (12:30-15:00), kolacja (19:00-22:00) serwowane w formie bufetu w restauracji głównej, przekąski (16:00-18:00), podwieczorek (17:00-18:00) w wyznaczonych barach, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe
Formuła nie zawiera: napoi importowanych, soków ze świeżych owoców, lodów, napoi serwowanych w butelkach
- płatna. Wymagana rezerwacja.rybna "Fish Market"

Z myślą o dzieciach
animacje i zajęcia w mini klubie dla dzieci w wieku 4-12 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie mini klubu tylko pod opieką rodzica/opiekuna, plac zabaw, brodzik, menu i krzesełka dla dzieci w restauracji głównej, łóżeczko dla dziecka do 2 lat (na zamówienie przed przyjazdem)

Aktywnie i animacyjnie
W cenie
siłownia, aerobik, tenis stołowy, siatkówka, siatkówka plażowa, koszykówka, animacje

Płatne
salon piękności, centrum SPA, masaż, sauna, łaźnia turecka, jacuzzi, bilard, dyskoteka, centrum nurkowe, sporty wodne na plaży

Aktualizacja opisu
04.11.2016 12:23

Usługi dostępne w hotelu
Przy plaży
SPA
Siłownia
Mini Klub
Sporty wodne

Sale konferencyjne

Resta Grand Resort 5*

View the embedded image gallery online at:
http://www.nam.com.pl/oferta-dnia#sigProId27028186ef
 • Kraj Egipt - Marsa Alam
 • Wylot Katowice
 • Termin 09.12.2017 (7 dni)
 • Wyżywienie All inclusive
 • Cena 1259 pln/os. 2678 pln/os.

Opis oferty
 
Położenie:
Luksusowy i rozległy kompleks hotelowy otoczony egzotycznym, pięknym ogrodem.Położony bezpośrednio przy plaży, w odległości ok. 10 km od lotniska i ok. 65 km od Marsa Alam.

Plaża:
Hotel położony przy prywatnej, piaszczysto-żwirowej plaży z dostępem do rafy koralowej (łagodne zejście do morza, pomost, polecane obuwie ochronne). Leżaki, parasole oraz ręczniki kąpielowe na plaży - bezpłatne.

Do dyspozycji gości:
Obiekt o ciekawej architekturze, składający się z kilkunastu niewielkich budynków i budynku głównego. Na terenie hotelu recepcja 24 - godz., bankomat, mini centrum handlowe, punkt usług medycznych, fryzjer. Hotel posiada restaurację główną (kuchnia międzynarodowa), 3 restauracje a'la carte: śródziemnomorska i bliskowschodnia, restaurację przy plaży oraz Marsa's Club House (kuchnia orientalna) 2 bary na plaży, bar przy basenie, pub El Sala oraz Shisha Corner. Dodatkowo Goście mogą korzystać bezpłatnie z dyskoteki w sąsiednim hotelu Resta Reef (napoje dodatkowo płatne). Na terenie hotelu znajdują się 2 duże baseny o nieregularnym kształcie (ze słodką wodą), brodzik dla dzieci oraz taras słoneczny. Leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe przy basenach - bezpłatne.

Pokoje:
Hotel oferuje zakwaterowanie w ponad 390 komfortowych pokojach. Pokoje standardowe 2-osobowe (możliwość 2 dostawek dla dzieci lub 1 dostawki dla osoby dorosłej), wyposażone w łazienkę (wanna/prysznic, wc, suszarka do włosów), indywidualnie sterowaną klimatyzację, TV-sat, telefon, lodówka, mini bar (za opłatą), zestaw do kawy i herbaty, sejf, balkon lub taras.

Wyżywienie:
All Inclusive: śniadania (06:30-10:30), późne śniadania (11:00-13:00), obiady (13:00-15:00) oraz kolacje (18:30-22:00) - bufet w restauracji głównej. Ciepłe i zimne przekąski (15:00-17:00) bar przy basenie, lody (13:30-15:30) bar przy basenie oraz wieczorne przekąski (22:30-00:00). Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe dostępne (10:00-24:00). Napoje butelkowane, świeżo wyciskane soki, importowane alkohole - za opłatą.

Program sportowy i animacyjny:
Bogaty program animacyjny dla dzieci i dorosłych - gry, zawody sportowe, a także np. pokazy tańca, siatkówka plażowa, tenis stołowy, rzutki, boule, siłownia. Za opłatą: kort tenisowy, bilard, centrum SPA: sauna, masaże, łaźnia. Dla najmłodszych - mini klub (animacje oraz pokój z grami wideo).

Internet:
Na terenie lobby internet bezprzewodowy -bezpłatny, w pokojach - za opłatą (ok. 10 USD/godz.).

Kategoria lokalna:
*****

Naszym zdaniem:
Niedawno wybudowany hotel, przyciągający gości ciekawą architekturą oraz znakomitym serwisem i kuchnią! Szczególnie polecany rodzinom z dziećmi, a także osobom ceniącym wypoczynek w luksusowym hotelu.

Powyższe propozycje nie stanowią oferty handlowej, są jedynie zaproszeniem do rozmów. Aktualność każdej z propozycji musi zostać potwierdzona w trakcie kontaktu z pracownikami Centrum Podróży NAM.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.

Prezenty od NAM

.

Newsletter


Wyselekcjonowane oferty Last Minute na Twój e-mail
Zobacz ostatnio wysłany Newsletter
Akceptuję Regulamin

Bony wakacyjne

.